Köln – Wolfsburg Maçı Tahmini

Bundesliga LİGİ

Saat: 17:30

Stad: RheinEnergie Stadyumu

Köln – Wolfsburg Analizi

Bundesliga 2016-2017 sezonunda yaşanan takım farklılıklarının geçmiş yıllara kıyasla daa büyük olduğu görülebiliyor. RB Leipzig gibi takımlar şampiyonluk tarışında bulunurken, diğer tanınmış takımların orta sıralarda bulunması ligin değişimini gözler önüne seriyor. Köln bu sezon 18 maçta sadece 29 puan toplayabilmiştir. 11 averaja sahip olan ekip, 14. Sırada bulunan ve 19 puana sahip olan Wolfsburg ile karşı karşıya gelecek. Bu mücadelenin kazananının kim olacağı hakkında net bir görüş istendiğinde Köln açık ara önde geliyor. Hem ekip kalitesi olarak hem de kazanma ihtiyacı olarak, ev sahibinin elde edeceği 3 puanla birlikte 3. Sıraya yükselme ihtimali bile bulunuyor. Köln – Wolfsburg iddaa oranları son sezondaki ortalama oranlarla eşdeğer durumdadır. Bu oranlar dahilinde beraberliğe ve daha güçsüz olduğu teyit edilen takıma yakın oranlar veriliyor.

Köln Ekibinin Maçı Kazanma İhtimali Daha Yüksek

Son maçlarda elde edilen formun devamlılığı açısından Köln, mutlaka bu maçı da kazanmak durumundadır. Puan kaybının çok büyük bir problem olarak görülmeyeceği düşünülse de, rakipleri yakalamak için sorun yaşanmasına neden olabilir. Mutlaka en az 1 puan elde edilecek şekilde bir mücadele ortaya konulacaktır.

Wolfsburg Ekibinin Maçı Kazanması Sürpriz Olur

Wolfsburg’un maçtan galip ayrılmasıyla Köln’ün galip ayrılması arasında çok büyük bir oran farkı bulunmuyor. Ekiplerin kalite olarak birbirine yakın değerlere sahip olduğu görülebiliyor. Bundan dolayı öncelikle takımların son dönemdeki başarıları ve oyuncu durumu göz önünde bulundurulmalıdır.

MAÇ TAHMİNİ;

Karşılaşmadan galip ayrılacak takımdan çok, mağlup ayrılacak takım bir sürpriz sonuç ortaya koyabilir. Her ne kadar beraberliğe yatkın bir takım kalitesine rastlanıyor olsa da, mutlaka galibiyet alınması gereken iki farklı durum bulunuyor. Köln’ün alacağı galibiyetle birlikte takımın başarı merdivenlerini yavaş yavaş çıkmaya başlaması mümkündür.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 1

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betigo; 2,18

Bahsegir; 2,18

Matrixbet; 2,10

Tahmin-2: 2,5 Gol Üstü

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Betigo; 2,22

Bahsegir; 2,09

Matrixbet; 2,10